درباره ادزو

درباره ادزو

ایده های خود را به واقعیت تبدیل کن

ادزو کسب و کار شما را با نوآوری، خلق جذابیت محتوای بصری و همچنین طراحی وبسایت حرفه ای بهبود می بخشد و شما را همراهی می کند تا بتوانید بازار جدیدی برای کسب و کار خود ایجاد کنید.
ادزو و طراحانش به سایت شما جذابیت ظاهری و لذت کاربری خواهند بخشید. برنامه نویسان ماهر ما به روز ترین تکنولوژی ها را در توسعه ی وب سایت شما پیاده سازی می کنند و مدیران بازاریابی و مشاوران ما شما را در افزایش کیفیت و حرکت به سوی اهداف فروشتان از طریق وب سایت، توسط بزرگترین موتورهای جستجو کمک خواهند کرد.

ما کی هستیم

شرکت طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ ادزو از سال 1390 تاکنون فعالیت خود را در راستای طراحی سایت های حرفه ای، پروژه های سئو و دیجیتال مارکتینگ آغاز نموده است و یکی از بهترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ می باشد. مکان ما در تهران و قم واقع شده و امکان سرویس دهی به مشتریان را در کل ایران داریم. از سال 1390 تاکنون تیم حرفه ای ادزو بیش از 150 پروژه را برای سازمان ها و گروه های مختلف صنعتی طراحی و انجام داده است.

خدمات ادزو

خدمات ادزو در ساخت وب سایت های حرفه ای محصولات یا خدمات مشتریان را بسیار موثر و هدفمند به سوی اهدافشان سوق می دهد. ما به مشریان گوش می دهیم و وب سایت های شخصی سازی شده ی مد نظر آن ها را می سازیم. به طوری که سبب افزایش چشمگیر جایگاه شرکت شما خواهد شد. برخلاف آگهی های استاندارد و چهارچوب های دست و پاگیر آن ها، یک وب سایت می تواند شامل حجم نامحدودی از اطلاعات با کمترین هزینه باشد و دقیقا همین علت سبب دسترسی میلیون ها کاربر به میلیون ها وب سایت است. از دیگر جنبه های جذاب داشتن وب سایت، به روز رسانی های ماهانه، هفتگی و حتی روزانه ی اطلاعات برای خوانندگان و کاربران شماست. این اطلاعات می توانند با یک کلیک روی یک دکمه از سرار جهان و در 24 ساعت شبانه روز در دسترس همگان قرار گیرند. آمارها نشان می دهد که بیش از 300 میلیون کاربر هر شبانه روز از اینترنت استفاده می کنند. "این ارقام خود گویای همه چیز هستند". ما در شرکت طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ ادزو، ایده های شما را به واقعیت تبدیل می کنیم.

ماموریت ادزو

ماموریت ما ساده است؛ آنچه شما بخواهید با تبدیل فناوری به یک دارایی ارزشمند برای شما!

Avatar

سلام

به ادزو خوش آمدید

جهت ارائه مشاوره در خدمتتون هستم

چه کمکی میتونم کنم؟